Главная » Новости РИА » 2015 » Сентябрь » 20 »
Двери, окна, балконы:
Входные металлические двери в частный дом помогут Вам окупить свадьбу!

Это веселая история, основанная на реальных событиях
 
Сказала нам однажди наша доця Юля, що це вона не поправилась, а вже на 3 місяці. І скоро це буде видно усьому нашому селу Гейковці. А поки віновнік цього дела Колька в “коматозі” від щастя, і не осознає в повній мірі своїх дій, треба його хватать і вести в ЗАГС. А нам, батькам, треба організовувать свайбу, так як Юля с детства мечтала про біле плаття с викотом і все в стразах. І нам нада спешить, а то Колька такий парень, що може і драла дати, і даже в АТО ненароком піти. Но не з целью патріотизма, а з ціллю сохранения своєї лічної свободи і незвисимості.
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/36387418.jpg
 
 
Нас с папой ця новина прямо застігла врасплох. Я конечно доці копила придане, на книжку гроші на свайбу собирала, 2 верблюжі одеяла в шифонері лежали. Та тільки гроші на книжках “згоріли”, а одеяла моль так поторочила, шо даже на портянки вони вже не годні…
 
Решили ми на семейному советі не в кафе свайбу гулять, а дома у бабушки Галі. У неї зала така велика, з пристройкою, туда человек 70 уміститься, а наші повара з столової поможуть все приготовить. Кабана заріжем і своїми силами свайбу отгуляем. А гості нам в бутильок грошей надарять, ще й молодим на путешествіє в Долінську хвате.

В общем, все так і вийшло. Молоді такі красиві у нас на свайбі були.
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/51430486.jpg
 
 
І гості вели себе по-чесному - пришли поїсти  і поїдять. І пьють хорошо. А потім такі гоцалки веселі начались!
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/17810752.jpg
 
 
От тільки гроші ніхто в бутилек не ложе. Сват вже з бутилкою в одной руці і з бутильком в другій по второму кругу пішов гостей обходить, а всі щастя желають, рюмку випивають, а гроші в бутилек не кидають. Уже заполночь і фату девственну скоро з невести знімать пора. Уже скоро на ногах ніхто стоять не зможе, отповзать по домам начнуть...

І тут сват наш любімий Василь не видержав. Заорав: “Я вас сцуки щас в хаті закрию, дров наламаю, соломой хату обложу і підпалю хату, якщо молодим на пеленки не скинетесь. Всі думали шуте сват, напився і моче.
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/41481706.jpg
 
 
А сват то не шутив…
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/93815746.jpg
 
 
А гості до дверей ломонулись, а вони железні, надьожні такі. Ми їх бабушкі Галі тут http://dobrovolskiy.info/publ/80-1-0-398 заказували, їх даже дед Митя, коли пьяний, не мог винести, щоб в хату попасти.
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/77087775.png
 
 
В общем, дали гості грошей, окупили ми свайбу вполне. Сват Василь, правда, потім довгенько лечився в районной больніце от сотрясения мозга и ушибов. Но нічого, уже встає і ходить потіхоньку. І забор ми новий бабушкі поставили взамен сломанного.

А у Юлі і Колі двойня родилась!
 
http://dobrovolskiy.info/_nw/0/50727174.jpg
 
 
Просмотров: 678


Поделитесь этой новостью с друзьями: